W dniach 9-25 lutego 2018 roku w Pyeongchang odbędą się XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Cała Polska, w tym pracownicy naszej przychodni będą mocno trzymać kciuki za naszych reprezentantów. Przy okazji chcielibyśmy się pochwalić, że grupa lekarzy naszego Partnera – Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej – wyjechała 31 stycznia 2018 do Korei Południowej, aby podczas trwania Olimpiady opiekować się polskimi sportowcami. Jesteśmy dumni z naszych specjalistów!

W czasie trwania Igrzysk Olimpijskich zostaną rozegrane 102 konkurencje w 15 dyscyplinach sportowych. Warto również dodać, że po raz pierwszy w historii zostaną rozdane medale w następujących konkurencjach: bieg masowy w łyżwiarstwie szybkim, curling par mieszanych, konkurencja snowboardowa oraz zawody drużynowe w narciarstwie alpejskim.
Polska Reprezentacja Olimpijska powalczy o medale w następujących konkurencjach: biathlon, biegi narciarskie, bobsleje, kombinacja norweska, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo alpejskie, narciarstwo dowolne, saneczkarstwo, short track, skoki narciarskie, snowboard.
Trzymamy kciuki za wszystkich naszych zawodników i życzymy im zdobycia złotych medali!