Jeśli szukasz przychodni, w której otrzymasz profesjonalną i rzeczową pomoc najwyższej klasy rehabilitantów – dobrze trafiłeś! W PortaMedica oferujemy naszym Pacjentom usługi zespołu wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych fizjoterapeutów.

W PortaMedica doskonale zdajemy sobie sprawę, że skuteczna rehabilitacja i fizjoterapia to procesy, które wymagają od prowadzących je specjalistów nie tylko ogromu wiedzy oraz doświadczenia, ale także doskonałych umiejętności interpersonalnych oraz odpowiedniego podejścia do pracy z pacjentem. Dlatego nasz zespół rehabilitantów tworzą osoby młode, wykształcone, nieustannie podnoszące swoje umiejętności oraz pełne życzliwości i empatii do drugiego człowieka.

Co warto wiedzieć o naszych fizjoterapeutach? Marcin Oczachowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który wciąż dokształca się na licznych kursach z zakresu nowoczesnych rozwiązań w fizjoterapii. Jolanta Oleksiak – instruktor kulturystyki i trener personalny – to wyjątkowa entuzjastka promowania zdrowego trybu życia. Wicemistrz świata w karate Sebastian Sierakowski w swojej pracy skupia się zarówno na rehabilitacji pacjentów z urazami narządu ruchu, jak i pomocy profesjonalnym sportowcom. Pasjonująca się piłką nożną (i czynnie w nią grająca) Dominika Wrzosek szczególnie interesuje się prewencją urazów w sporcie oraz fizjoterapią kończyn dolnych.

Nasz zespół fizjoterapeutów pomaga wszystkim pacjentom, borykającym się z urazami narządu ruchu – bez względu na ich płeć czy wiek, a także rodzaj czy przyczynę kontuzji. Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy rozwiązać Twoje problemy ze zdrowiem!