Badania i testy laboratoryjne to podstawowy element profilaktyki wszystkich schorzeń, jak również niezbędna część diagnostyki oraz leczenia. W przychodni PortaMedica przygotowaliśmy dla naszych Pacjentów szeroki wybór ukierunkowanych na różne potrzeby pakietów badań w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

W natłoku codziennych obowiązków często zdarza się nam zapominać o regularnej kontroli swojego stanu zdrowia. Tymczasem wystarczy jedna wizyta w laboratorium, aby wykonać podstawowe badania i testy, które pomogą ocenić funkcjonowanie organizmu, wykryć ewentualne nieprawidłowości, dobrać najlepsze metody leczenia już zdiagnozowanych schorzeń czy rehabilitacji.

W trosce o zdrowie naszych Pacjentów, w PortaMedica przygotowaliśmy szeroki wybór spersonalizowanych badań i testów, ukierunkowanych na ogólny stan zdrowia oraz profilaktykę i diagnozę poszczególnych schorzeń. I tak w naszej ofercie znaleźć można m.in. pakiet badań dla dzieci, kobiet w ciąży oraz osób przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi, zestawy testów sprawdzających stan zdrowia serca, wątroby, nerek czy tarczycy. Na każdy z pakietów obowiązują specjalne ceny promocyjne – w niektórych przypadkach łączna cena za zawarte w nich badania i usługi jest nawet o blisko 200 zł niższa niż w przypadku, gdyby każda procedura wykonywana była oddzielnie!

Szczegóły dotyczące każdego z pakietów oraz ich cen znaleźć można w zakładce Oferty specjalne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 603-183-919 lub mailowego pod adresem rejestracja@portamedica.pl – nasze recepcjonistki odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą ustalić najdogodniejszy termin wizyty.