Zdrowie Ludzi Aktywnych
Zadzwoń  603 183 919 Znajdź nas na FacebookuDIETETYK SPORTOWY

 
Mrg Agnieszka Lamirowska
 
Absolwentka Dietetyki na SGGW oraz Żywienia i Wspomagania Dietetycznego w Sporcie na warszawskiej AWF. Dodatkowo instruktor sportu - specjalizacje fitness i kulturystyka. Ze sportem związana od najmłodszych lat, stąd wybór specjalizacji zawodu. Cały czas pogłębia wiedzę teoretyczną na licznych konferencja i szkoleniach oraz zbiera doświadczenie pracując ze sportowcami amatorami i wyczynowcami różnych dyscyplin. W żywieniu osób aktywnych stawia na świadomość żywieniową, tak aby dieta nie była przymusem,a przychodziła naturalnie. 

 

 
       Karina Świerczewska
  Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Od 2009 roku jako dietetyk sportowy w Centralnym Ośrodku Medycny     Sportowej. Współpracowała m.in członkami Kadry Narodowej wielu dyscyplin sportowych. Wykładowca AWF na kierunku Żywienie i Wspomaganie Dietetyczne w Sporcie. Autorka artykułów m.in dla portalu Aktywni.pl. Posiada duże doświadczenie zarówno w indywidualnej pracy z pacjentem, jak i prowadzeniu szkoleń dla grup. 
Mgr Ewelina Estkowska
Licencjowany dietetyk i inżynier technologii żywności i żywienia człowieka, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Współpracuje z klubami fitness, jest autorką artykułów
o tematyce żywieniowej i dietetycznej prezentowanych na portalach internetowych. W pracy
z pacjentami zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście. Stawia na edukację żywieniową oraz pogłębianie wiedzy o istocie wprowadzania zasad zdrowego odżywiania w sporcie zarówno wyczynowym jak i amatorskim. 
BLOG

AKTUALNOŚCI