Zdrowie Ludzi Aktywnych
Zadzwoń  603 183 919 Znajdź nas na FacebookuANGELIKA WOŁOWCZYK

Angelika Wołowczyk
psychodietetyk, psycholog, mediator rodzinny


Pracująca w nurcie behawioralnym. Absolwentka psychologii (specjalność psychologia kliniczna i osobowości) na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Od 8 lat terapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.  Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako terapeuta w Fundacji Synapsis i Centrum Terapii Sotis. Pracowała również w charakterze nauczyciela wspomagającego, terapeuty domowego, jak i psychologa w poradni psychologiczno- pedagogicznej.

Pasjonuje się tematyką zdrowego stylu życia, związkiem pomiędzy ciałem a psychiką, psychicznymi uwarunkowaniami procesu odchudzania. Dietami, fitnessem i zdrowym stylem życia zaczęła interesować się już w szkole średniej. Naturalną konsekwencją było dla niej dalsze rozwijanie się w tym kierunku i wybranie w czasie studiów na kierunku psychologia dwuletnich wykładów o nazwie „psychologia zdrowia i psychoprofilaktyka” poświęconych związkom pomiędzy psychiką a zdrowiem. Później postanowiła dalej rozwijać się w tym zakresie studiując psychodietetykę, która pozostaje jej pasją do dziś. W pracy zawodowej stosuje metody zaczerpnięte z terapii poznawczo - behawioralnej oraz narzędzia coachingowe/diet coachingowe.

W obszarze jej szczególnych zainteresowań zawodowych pozostaje diet coaching, psychologiczne wsparcie procesów odchudzania oraz dieta w chorobach metabolicznych oraz dieta w sporcie.

Prywatnie entuzjastka ruchu slow food oraz sportu w najróżniejszych formach. Od prawie 2 lat trenuje wspinaczkę skałkową i tańce latynoskie.

 
Godziny przyjęć:
Wtorki 8.00-16.00
Czwartki 9.00-17.00

 
BLOG

AKTUALNOŚCI